Myszy & Ludzie na OPALu!

Na tegorocznej edycji OPALu zagoszczą Myszy & Ludzie. Zespół, który wyewoluował z formacji Na bani i podbił serca fanów muzyki folkowej oraz poezji śpiewanej. Wśród nich znalazło się również grono harcerskie, które przy ognisku wykonuje utwory zespołu. Dlatego wierzymy, że będziecie mogli się przy nim świetnie bawić.

Myszy & Ludzie wystąpią 6 grudnia o godzinie 20:30 w Miejskim Domu Kultury w Radomsku w ramach festiwalu. Wejście na koncert jest bezpłatny.

MYSZY & LUDZIE
Mimo rozpadu zespołu Na Bani, nagrania w studiu były kontynuowane, jednak by wrócić przed publiczność, grupa potrzebowała „świeżej krwi”. Po kilkuletniej przerwie, udało się: do osób ze starego składu  scenicznego dołączyły nowe i zespół – pod nazwą Myszy & Ludzie – wraca na sceny z nowym brzmieniem, nową energią, nowymi utworami, ale też nie odżegnując się od wcześniejszej twórczości. Trwają prace nad wzbogaceniem składu zespołu o kolejne osoby i instrumenty. Tymczasem w studiu dojrzewały projekty płytowe, nagrywane z udziałem dawnych i obecnych członków zespołu oraz zaproszonych gości. Gotowa jest już pierwsza część płyty pod roboczym tytułem NOHAVICA Z POLSKA, do finiszu zmierza płyta z autorskimi piosenkami, a w zaawansowanym stadium znajduje się druga część naszych interpretacji piosenek Nohavicy.

Notka biograficzna zespołu Myszy & Ludzie