OPALowe warsztaty

Warsztaty odbędą się 9 grudnia 2017 r. (sobota) w godzinach 11.00-15.00 w PSP nr 2

Warsztaty to nieodłączna część naszego festiwalu, zapewne każdy artysta chce przygotować się jak najlepiej do swojego występu lub konkursu. Wszystkich tych, którzy chcą zainspirować się innymi twórcami, wymienić artystycznym doświadczeniem i posłuchać opinii artystów, lub po prostu podszkolić się w wybranej dziedzinie zapraszamy na warsztaty plastyczne, wokalne, teatralne i fotograficzne. Nie musisz już ćwiczyć sam w domu swojej interpretacji wiersza, zastanawiać się nad kompozycją dobrego zdjęcia, ani szukać godzinami właściwej techniki pracy plastycznej. Wszystkiego możesz dowiedzieć się na warsztatach prowadzonych przez profesjonalistów w swojej dziedzinie! To właśnie oni udzielą Ci wskazówek i rad jak możesz robić to co lubisz jeszcze lepiej.

Warsztaty fotograficzne: Światło, cień, przysłona, kompozycja – brzmi znajomo? Chcesz nauczyć się jak zrobić dobre zdjęcie tak aby zaciekawiło ono odbiorcę? Wybierz się na warsztaty fotograficzne. To właśnie tutaj dowiesz się wszystkiego o podstawach dobrej fotografii. Nie zapomnij zabrać ze sobą swojego aparatu fotograficznego! Będziesz mógł nauczyć się dobrze wykorzystywać ten sprzęt, który posiadasz.

Warsztaty plastyczne: Jesteś artystyczną duszą z milionem pomysłów na minutę? Warsztaty plastyczne czekają właśnie na Ciebie! To tutaj będziesz mieć okazję przenieść swoją kreatywność i fantazję w rzeczywistość oraz rozwinąć swój talent plastyczny. Pamiętaj – granicę stanowi tu tylko Twoja wyobraźnia J.

Warsztaty wokalne: Konkurs piosenki jest najważniejszy w całym naszym festiwalu, a na tych warsztatach dowiesz się jak w pełni wykorzystywać swój potencjał wokalny, odkryć nowe możliwości, przełamać bariery, oraz jak zadbać o swój głos? Kto wie, może wiedza pozyskana na tych warsztatach przyczyni się do większej świadomości muzycznej i sukcesu na OPALowej scenie?

Warsztaty teatralne: Chcesz pracować nad sobą, współdziałać z innymi twórczymi ludźmi, uruchomić swój głos i ciało, nauczyć się pokazywać emocje lub spróbować przełamać swoją nieśmiałość? Jeśli twoja odpowiedź na przynajmniej jedno pytanie brzmiała „tak” spróbuj swoich sił w warsztatach teatralnych. Poprowadzi je Pani Danuta Zawadzka – od 18 lat reżyser „Teatru Źródło”, nauczycielka języka polskiego. Założony przez nią teatr początkowo był małym teatrzykiem szkolnym, a obecnie wystawia sztuki na deskach MDKu otwarte dla wszystkich mieszkańców Radomska. Zapraszamy na nie wszystkich chcących poznać tajniki teatru i zintegrować się z innymi harcerzami.

Zapisy na warsztaty trwają drogą mailową na adres: julia.grzedowska@zhp.net.pl, lub w piątek 8 grudnia, w Biurze Festiwalu. Zachęcamy do wzięcia udziału pojedyncze osoby, jak i nawet całe zastępy. Na warsztatach nie ominie Was świetna zabawa, połączona z nauką przydatnych umiejętności. Kto wie, może nawet zdobędziecie jedne z artystycznych sprawności, albo będzie to jedno zadanie przy zdobywaniu znaku służby?

Organizatorem warsztatów jest HO Julia Grzędowska

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *