Konkurs piosenki

Zgłoszenia trwają do 22 listopada do godziny 23:59.

Konkurs piosenki jest najważniejszym punktem festiwalu od początku istnienia wydarzenia. Odbywa się w 4 kategoriach: Zuchy, Harcerze i Harcerze Starsi, Wędrownicy i Instruktorzy oraz Soliści (osoby zrzeszone w ZHP oraz osoby niezrzeszone.

W kategoriach: Zuchy, Harcerze i Harcerze Starsi oraz Wędrownicy i Instruktorzy mogą brać udział tylko członkowie ZHP z opłaconą składką członkowską. W zespołach tych kategorii musi znaleźć się minimum 3 wokalistów zaś w kategorii Soliści może wystąpić tylko i wyłącznie jeden wokalista. Uczestnikami tej kategorii mogą być osoby niezrzeszone.

Uczestnicy zobowiązani są do przygotowania dwóch piosenki: jedną o tematyce harcerskiej lub turystycznej, drugą dowolną. Zuchy prezentują obie piosenki podczas Koncertu Zuchowego, gdzie na bieżąco są oceniane przez jury. Pozostałe kategorie biorą udział w przesłuchaniach, a finaliści wykonują jedną lub dwie piosenki wytypowane przez jury podczas Koncertu Finałowego.

Co roku Koncerty zapewniają mnóstwo emocji i niezapomnianych przeżyć. Czym zaskoczą nas drużyny w tym roku? Zgłoś się już dziś!

Po więcej szczegółów zajrzyj do regulaminu festiwalu.

By zgłosić siebie lub swoją drużynę wypełnij formularz zgłoszeniowy.