Konkurs dziennikarski

W konkursie wyróżnia się trzy kategorie: Dzieci w wieku 6-10 lat (0-IV klasa szkoły podstawowej), Dzieci i młodzież w wieku 11-15 lat (V klasa szkoły podstawowej – VII klasa szkoły podstawowej/III klasa gimnazjum), Osoby od 16 roku życia.

Jest to konkurs, który odbywa się na naszym festiwalu po raz pierwszy. Jesteśmy bardzo ciekawi jaki efekt przyniesie!
Zgłoszenia należy przesłać do 30.11.2018 r. do godziny 24.00. Nagrania należy przesłać na adres : festiwalopal@gmail.com w tym samym terminie.

Tematy konkursu:
Zuchy – dzieci w wieku 6-10 lat : Kiedy unoszę się 3 metry ponad ziemią (wywiad z wymyślonym sportowcem, który opowiada o tym jak zdobył upragniony cel. CZCIONKA: Times New Roman, 12, interlinia 1,5, max 2,5 strony A4)
Harcerze i Harcerze starsi – dzieci i młodzież w wieku 11-15 lat: Im więcej trenuję, tym wyższe cele osiągam ( nagrany reportaż odnoszący się do wybranej dziedziny sportowej, maksymalna długość 2 min.)
Wędrownicy i Instruktorzy – osoby od 16 roku życia: W dobie postępu technologicznego(nagrany reportaż, maksymalna długość 4 min)

Konkurs dziennikarski