pedzel

Zgłoszenia trwają do 30 listopada.

1. W konkursie tym wyróżnia się trzy kategorie:
  • Dzieci w wieku 6 – 10 lat (0 – IV klasa szkoły podstawowej),
  • Dzieci i młodzież w wieku 11 – 15 lat (V klasa szkoły podstawowej – III klasa gimnazjum),
  • Osoby od 16 roku życia.
  1. W konkursie mogą brać udział prace w formacie A3 wykonane dowolną techniką i zgodne z podanym w Aneksie tematem.
  2. Podpisane na odwrocie prace należy dostarczyć osobiście lub nadesłać pocztą do Biura Organizatora w podanym w Aneksie terminie. Przyjmowane są tylko pełne zgłoszenia (karta zgłoszenia + praca).
  3. W konkursie nie mogą brać udział prace wykonane zespołowo.
  4. Wybrane przez jury prace wezmą udział w wystawie zorganizowanej podczas trwania Festiwalu.
  5. O wynikach konkursu uczestnicy zostaną poinformowani w czasie Koncertu Zuchów.
  6. Prace konkursowe przechowywane będą w Biurze Organizatora przez okres jednego miesiąca.

Tematy konkursu:

1. Zuchy: „Rezydencja Pana Bąbelka”
    2. Harcerze i Harcerze Starsi: „To piracki okręt płynie, wiezie skarbów pełne skrzynie”
    3. Wędrownicy i Instruktorzy: „Mityczna Atlantyda”