Konkurs recytatorski

W konkursie wyróżnia się trzy kategorie: Dzieci w wieku 6-10 lat (0-IV klasa szkoły podstawowej), Dzieci i młodzież w wieku 11-15 lat (V klasa szkoły podstawowej – III klasa gimnazjum), Osoby od 16 roku życia. Zgłoszenia z załączonym tekstem utworu należy przesłać do 30.11.2017 r. do godziny 16.00. Przyjmowane będą tylko pełne zgłoszenia (karta zgłoszeniowa+tekst). Każdy wykonawca prezentuje jeden wiersz. Konkurs recytatorski odbędzie się 09.12.2017 r. w Miejskim Domu Kultury od godz. 8.00 wg. listy przesłuchań zamieszczonej na stronie.

Tematy konkursu:
Zuchy – dzieci w wieku 6-10 lat: Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej.
Harcerze i Harcerze starsi – dzieci i młodzież w wieku 11-15 lat: Twój dom może zastąpić ci cały świat. Cały świat nigdy nie zastąpi ci domu.
Wędrownicy i Instruktorzy – osoby od 16 roku życia: Tylko w domowym zaciszu, ukazujemy prawdziwą twarz.

Konkurs recytatorski