Konkurs recytatorski

W konkursie wyróżnia się trzy kategorie: Dzieci w wieku 6-10 lat (0-IV klasa szkoły podstawowej), Dzieci i młodzież w wieku 11-15 lat (V klasa szkoły podstawowej – VII klasa szkoły podstawowej/III klasa gimnazjum), Osoby od 16 roku życia.

Zgłoszenia z załączonym tekstem utworu należy przesłać do 30.11.2018 r. do godziny 24.00. Przyjmowane będą tylko pełne zgłoszenia (karta zgłoszeniowa+tekst). Każdy wykonawca prezentuje jeden wiersz, a maksymalna długość recytacji to 7 minut. Konkurs recytatorski odbędzie się 08.12.2018 r. w Miejskim Domu Kultury od godz. 8.00 wg. listy przesłuchań zamieszczonej na stronie.

Tematy konkursu:
Zuchy – dzieci w wieku 6-10 lat:  Gdzie sen, tam czary i magia
Harcerze i Harcerze starsi – dzieci i młodzież w wieku 11-15 lat:  Naucz mnie sztuki małych kroków
Wędrownicy i Instruktorzy – osoby od 16 roku życia: Nie bój się otworzyć umysłu

Konkurs recytatorski