O OPALu

Opal to niezapomniana zabawa w najlepszym harcerskim stylu. Podczas trzech grudniowych dni odbywa się aż sześć konkursów: konkurs piosenki, fotograficzny, recytatorski, plastyczny, plastyczny na miejscu i literacki, a wszystko kończy się super galą podczas tzw. Koncertu Finałowego.

Opal powstał 31 lat temu za sprawą hm. Rosławy Szleng. Na początku był to bardzo mały lokalny festiwal, ale rozwinął się tak bardzo, że musieliśmy go nazwać ogólnopolskim. W tym roku uruchomimy wyobraźnię i włączymy przygodę z rodzinką Worskich.

Jesteście gotowi na solidną dawkę śmiechu, mnóstwo utalentowanych ludzi oraz super harcerską atmosferę? Podejmijcie wyzwanie! Weźcie udział w XXXII Ogólnopolskim Harcerskim Festiwalu Artystycznym „OPAL”. Czekamy właśnie na Was!