Warsztaty


Szczegóły dotyczące warsztatów pojawią się wkrótce.

Warsztaty to nieodłączna część naszego festiwalu. Wszystkich tych, którzy chcą zainspirować się innymi twórcami, wymienić artystycznym doświadczeniem, posłuchać opinii artystów lub po prostu podszkolić się w wybranej dziedzinie zapraszamy do wzięcia udziału w warsztatach. A jest z czego wybierać. Przygotowaliśmy dla Was warsztaty plastyczne, wokalne, teatralne i fotograficzne. Nie musisz już ćwiczyć sam w domu swojej interpretacji wiersza, zastanawiać się nad kompozycją dobrego zdjęcia ani szukać godzinami właściwej techniki pracy plastycznej. Wszystkiego tego możesz dowiedzieć się na warsztatach prowadzonych przez profesjonalistów w swojej dziedzinie! To właśnie oni udzielą Ci wskazówek i rad jak możesz robić to co lubisz jeszcze lepiej.

Warsztaty fotograficzne: Światło, cień, przysłona, kompozycja – brzmi znajomo? Chcesz nauczyć się jak zrobić dobre zdjęcie tak aby zaciekawiło ono odbiorcę? Wybierz się na warsztaty fotograficzne. To właśnie tutaj dowiesz się wszystkiego o podstawach dobrej fotografii. Nie zapomnij zabrać ze sobą swojego aparatu fotograficznego! Będziesz mógł nauczyć się dobrze wykorzystywać ten sprzęt, który posiadasz.

Warsztaty plastyczne: Jesteś artystyczną duszą z milionem pomysłów na minutę? Warsztaty plastyczne czekają właśnie na Ciebie! To tutaj będziesz mieć okazję przenieść swoją kreatywność i fantazję w rzeczywistość oraz rozwinąć swój talent plastyczny. Pamiętaj – granicę stanowi tu tylko Twoja wyobraźnia.

Warsztaty muzyczne: Konkurs piosenki jest najważniejszy spośród wszystkich dostępnych na naszym festiwalu. Podczas nich dowiesz się jak doskonalić swój warsztat gry na gitarze, odkrywać nowe możliwości, przełamać bariery. Kto wie, może wiedza pozyskana na tych warsztatach przyczyni się do większej świadomości muzycznej i sukcesu na OPALowej scenie?

Warsztaty teatralne: Chcesz pracować nad sobą, współdziałać z innymi twórczymi ludźmi, uruchomić swój głos i ciało, nauczyć się pokazywać emocje lub spróbować przełamać swoją nieśmiałość? Jeśli twoja odpowiedź na przynajmniej jedno pytanie brzmiała „tak” spróbuj swoich sił w warsztatach teatralnych. Zapraszamy na nie wszystkich chcących poznać tajniki teatru i chcących zintegrować się z innymi harcerzami.