Warsztaty

bez-nazwy-1

Warsztaty fotograficzne – poprowadzi je Pan Marek Nowakowski, człowiek o wielu pasjach, wielu pewnie znany z zawodów sportowych oraz nauczyciela wychowania fizycznego z ZSG nr 5 w Radomsku. Jednak na fachu fotografa też się bardzo dobrze zna o czym się z pewnością przekonacie! Nie zapomnijcie zabrać ze sobą aparatów! Przecież to warsztaty fotograficzne, więc to podstawa, żeby z nich dobrze skorzystać! Warsztaty rozpoczną się o godz. 11 i będą prawdopodobnie w terenie.

Warsztaty wokalne – poprowadzi je Pani Anita Pawlak-Zygma, aktualnie myślę, że kojarzona z „Kinem za rogiem”. Absolwentka szkoły teatralnej, aktorka, reżyserka, pasjonatka kina. Wychowała wielu młodych aktorów, wie jak wydobyć z ludzi odpowiednie dźwięki. Możecie przybyć na warsztaty swoimi zespołami opalowymi lub sami. Zajęcia odbędą się w 2 lub 3 turach, także starczy miejsca dla wszystkich. W zeszłym roku Pani Anita prowadziła warsztaty teatralne, które były niesamowite dlatego warto też sprawdzić co się będzie dziać w tym roku na warsztatach wokalnych!

Warsztaty teatralne – poprowadzi je Pan Krzysztof Zygma, obecnie jest zastępcą dyrektora w MCK w Bełchatowie, wokalista zespołu AFT2 oraz absolwent szkoły teatralnej. Człowiek wszechstronny, kreatywny, pełen pasji muzycznej, teatralnej i kulturowej. Warsztaty z pewnością będą niebanalne i wyjątkowe. Podobnie jak wokalne odbędą się w 2 lub 3 turach. Zapraszamy pojedyncze osoby lub całe grupy, w trakcie zajęć będzie się można fajnie zintegrować i spędzić ciekawie czas w trakcie OPALu.

Warsztaty plastyczne – poprowadzi je Pani Ewelina Hofman, nauczyciela w ZSE-E, wykształcona w kierunku plastycznym, młoda energiczna osoba, pełna ciekawych pomysłów. Z pewnością Was zaskoczy swoimi warsztatami, wykrzesze mnóstwo kreatywności z każdego i pozwoli rozwinąć skrzydła. W trakcie zajęć nie zabraknie uśmiechu i radości ze wspólnej pracy. Ubiegłoroczne warsztaty plastyczne również prowadziła Pani Ewelina, były bardzo udane. Ciekawe co wymyśli w tym roku dla Was! Warsztaty rozpoczną się o godz. 11 na stołówce.

Na warsztaty można się zapisywać drogą mailową: magdalena.siejba@gmail.com lub bezpośrednio w piątek 9 grudnia w Biurze Festiwalu. Zachęcamy do wzięcia udziału całe zastępy czy drużyny. Warsztaty OPALowe to naprawdę świetna zabawa, która przy okazji może czegoś nauczyć Was oraz Waszych podopiecznych.