Warsztaty

Odbędą się one 8 grudnia 2018 r. (sobota) w godzinach 11.00-15.00 w PSP nr 2 oraz
w Miejskim Domu Kultury

 

Warsztaty to nieodłączna część naszego festiwalu, zapewne każdy artysta chce przygotować się jak najlepiej do swojego występu lub konkursu. Wszystkich tych, którzy chcą zainspirować się innymi twórcami, wymienić artystycznym doświadczeniem i posłuchać opinii artystów, lub po prostu podszkolić się w wybranej dziedzinie zapraszamy na warsztaty plastyczne, wokalne, teatralne i fotograficzne. Nie musisz już ćwiczyć sam w domu swojej interpretacji wiersza, zastanawiać się nad kompozycją dobrego zdjęcia, ani szukać godzinami właściwej techniki pracy plastycznej. Wszystkiego możesz dowiedzieć się na warsztatach prowadzonych przez profesjonalistów w swojej dziedzinie! To właśnie oni udzielą Ci wskazówek i rad jak możesz robić to co lubisz jeszcze lepiej.

Warsztaty dla zuchów:
Akcja – reakcja! 
Czy już znane Wam wybuchy? Wiecie jak powstaje piorun burzy? O tym Wam powiemy zuchy, to na pewno Was nie znurzy!
Parcie na szkło Każdy z nas tę „szybę” zna, lecz co skrywa cicho-sza! Tajemnicę odkryjemy, w wir telewizji Was zabierzemy. Warsztaty zuchowe w siedzibie NTL

Warsztaty fotograficzne: Światło, cień, przysłona, kompozycja – brzmi znajomo? Chcesz nauczyć się jak zrobić dobre zdjęcie tak aby zaciekawiło ono odbiorcę? Wybierz się na warsztaty fotograficzne. To właśnie tutaj dowiesz się wszystkiego o podstawach dobrej fotografii. Nie zapomnij zabrać ze sobą swojego aparatu fotograficznego! Będziesz mógł nauczyć się dobrze wykorzystywać ten sprzęt, który posiadasz.

Warsztaty plastyczne: Jesteś artystyczną duszą z milionem pomysłów na minutę? Warsztaty plastyczne czekają właśnie na Ciebie! To tutaj będziesz mieć okazję przenieść swoją kreatywność i fantazję w rzeczywistość oraz rozwinąć swój talent plastyczny. Pamiętaj – granicę stanowi tu tylko Twoja wyobraźnia.

Warsztaty Social Media:  Na co zwracać uwagę przy publikacji postów? Co promować, a czego nie? Jak robić zdjęcia, żeby były ‚klikalne’, jakich hashatgów używać, żeby zdjęcia były popularne? Na te i wiele innych pytań odpowiedź znajdziecie na warsztatach ze specjalistką od Social Mediów Mileną!

Warsztaty taneczne: Trzymanie ramy sprawia Ci trudność? A może ruch biodrami w rytm salsy nie jest dla Ciebie? Nie ważne! Wystarczy kilka prostych ruchów i każdy może tańczyć, o czym Was przekona Maciej!

Zapisy na warsztaty trwają drogą mailową na adres: festiwalopal@gmail.com (imię, nazwisko, środowisko oraz wybrane warsztaty), lub w piątek 7 grudnia, w Biurze Festiwalu. Zachęcamy do wzięcia udziału pojedyncze osoby, jak i nawet całe zastępy. Na warsztatach nie ominie Was świetna zabawa, połączona z nauką przydatnych umiejętności. Kto wie, może nawet zdobędziecie jedne z artystycznych sprawności, albo będzie to jedno zadanie przy zdobywaniu znaku służby?

Organizatorem warsztatów jest pwd. Ola Włodarczyk