Warsztaty

Odbędą się one 9 grudnia 2017 r. (sobota) w godzinach 11.00-15.00 w PSP nr 2

 

Warsztaty to nieodłączna część naszego festiwalu, zapewne każdy artysta chce przygotować się jak najlepiej do swojego występu lub konkursu. Wszystkich tych, którzy chcą zainspirować się innymi twórcami, wymienić artystycznym doświadczeniem i posłuchać opinii artystów, lub po prostu podszkolić się w wybranej dziedzinie zapraszamy na warsztaty plastyczne, wokalne, teatralne i fotograficzne. Nie musisz już ćwiczyć sam w domu swojej interpretacji wiersza, zastanawiać się nad kompozycją dobrego zdjęcia, ani szukać godzinami właściwej techniki pracy plastycznej. Wszystkiego możesz dowiedzieć się na warsztatach prowadzonych przez profesjonalistów w swojej dziedzinie! To właśnie oni udzielą Ci wskazówek i rad jak możesz robić to co lubisz jeszcze lepiej.

Warsztaty fotograficzne: Światło, cień, przysłona, kompozycja – brzmi znajomo? Chcesz nauczyć się jak zrobić dobre zdjęcie tak aby zaciekawiło ono odbiorcę? Wybierz się na warsztaty fotograficzne. To właśnie tutaj dowiesz się wszystkiego o podstawach dobrej fotografii. Nie zapomnij zabrać ze sobą swojego aparatu fotograficznego! Będziesz mógł nauczyć się dobrze wykorzystywać ten sprzęt, który posiadasz.

Warsztaty plastyczne: Jesteś artystyczną duszą z milionem pomysłów na minutę? Warsztaty plastyczne czekają właśnie na Ciebie! To tutaj będziesz mieć okazję przenieść swoją kreatywność i fantazję w rzeczywistość oraz rozwinąć swój talent plastyczny. Pamiętaj – granicę stanowi tu tylko Twoja wyobraźnia J.

Warsztaty wokalne: Konkurs piosenki jest najważniejszy w całym naszym festiwalu, a na tych warsztatach dowiesz się jak w pełni wykorzystywać swój potencjał wokalny, odkryć nowe możliwości, przełamać bariery, oraz jak zadbać o swój głos? Kto wie, może wiedza pozyskana na tych warsztatach przyczyni się do większej świadomości muzycznej i sukcesu na OPALowej scenie?

Warsztaty teatralne: Chcesz pracować nad sobą, współdziałać z innymi twórczymi ludźmi, uruchomić swój głos i ciało, nauczyć się pokazywać emocje lub spróbować przełamać swoją nieśmiałość? Jeśli twoja odpowiedź na przynajmniej jedno pytanie brzmiała „tak” spróbuj swoich sił w warsztatach teatralnych. Poprowadzi je Pani Danuta Zawadzka – od 18 lat reżyser „Teatru Źródło”, nauczycielka języka polskiego. Założony przez nią teatr początkowo był małym teatrzykiem szkolnym, a obecnie wystawia sztuki na deskach MDKu otwarte dla wszystkich mieszkańców Radomska. Zapraszamy na nie wszystkich chcących poznać tajniki teatru i zintegrować się z innymi harcerzami.

Zapisy na warsztaty trwają drogą mailową na adres: julia.grzedowska@zhp.net.pl, lub w piątek 8 grudnia, w Biurze Festiwalu. Zachęcamy do wzięcia udziału pojedyncze osoby, jak i nawet całe zastępy. Na warsztatach nie ominie Was świetna zabawa, połączona z nauką przydatnych umiejętności. Kto wie, może nawet zdobędziecie jedne z artystycznych sprawności, albo będzie to jedno zadanie przy zdobywaniu znaku służby?

Organizatorem warsztatów jest HO Julia Grzędowska