Wyniki konkursów

Podajemy wyniki konkursów pobocznych oraz piosenki.

Konkurs piosenki
Zuchy
I miejsce 13 GZ „Cytrynowa Trzynastka”
II miejsce 8 GZ „Zwierzątkowo”
III miejsce Bardzo Duże Małe Grizli
Wyróżnienia: 12 GZ „Gwiezdne Ludki”, 17 GZ „Zielone Ufoludki”

Harcerze i harcerze starsi
I miejsce: Gołembie
II miejsce: Polana
III miejsce: Osiemnastka
Wyróżnienia: 27 RDH „Coś”, 24 RDH „Leliwa”

Wędrownicy i instruktorzy
I miejsce: Bez Tuby
II miejsce: 4 RDH
III miejsce: 4 RDHż
Wyróżnienia: Czarne Melodie, Patrol Wędrowniczy 3+4

Soliści
I miejsce: Anna Chybalska
II miejsce: 2 ODW „Znajduchy”
III miejsce: Katarzyna Pędziwiatr
Wyróżnienia: Piotr Zagaj, Marcel Burda, Antonina Fajkowska

Akompaniatorzy: Piotr Proszowski, Sebastian Chwilczyński

Konkurs literacki
Zuchy
I miejsce: Zofia Smutek
II miejsce: Magdalena Kopeć
III miejsce: Daria Gorządek
Wyróżnienia: Roksana Majewska

Harcerze i harcerze starsi
I miejsce: Dominika Wiśniewska
II miejsce: Natalia Węgrzyńska
III miejsce: Julia Janczak

Wędrownicy i instruktorzy
Miejsc nie przyznano
Wyróżnienia: Anna Piliszewska

Konkurs plastyczny na miejscu
Zuchy
I miejsce: 12 GZ „Gwiezdne Ludki” gr II
II miejsce: 12 GZ „Gwiezdne Ludki” gr I
III miejsce: 11 GZ „Łaziki” I
Wyróżnienia: 11 GZ „Łaziki” II

Harcerze i harcerze starsi
I miejsce: 33 DH „Podniebni”
II miejsce: Szkoła Strzałków
III miejsce: 13 RDH „Bursztynowa Trzynastka”
Wyróżnienia: 8 DH „Nastia”, 7 RDH „Dębina”

Wędrownicy i instruktorzy
I miejsce: nie przyznano
II miejsce: nie przyznano
III miejsce: 13 RDH „Bursztynowa Trzynastka”
Wyróżnienie: Patrol Wędrowniczy 3+4

Konkurs fotograficzny

Zuchy
I miejsce: Marcel Burda
II miejsce: Szymon Kowalski
III miejsce: Magdalena Kopeć

Harcerze i harcerze starsi
I miejsce: Aleksandra Kowalczyk
II miejsce: Kinga Siemińska
III miejsce: Kamila Sobieraj
Wyróżnienie: Anna Kosińska

Wędrownicy i instruktorzy
I miejsce: Natalia Bartnik
II miejsce: Magdalena Siejba
III miejsce: Maria Adamska

Konkurs recytatorski

Zuchy
I miejsce: Aleksandra Walicka
II miejsce: Paulina Nowak
III miejsce: Marta Kurzacz
Wyróżnienie: Alicja Kapuścińska, Malwina Kozłowska

Harcerze i harcerze starsi
I miejsce: Ewelina Stefańska
II miejsce: Sara Bojarska
III miejsce: Weronika Mazur
Wyróżnienia: Wiktor Wiche, Martyna Chojnacka

Wędrownicy i instruktorzy
Miejsc nie przyznano
Wyróżnienia: Krzysztof Kempa, Marcin Ciupiński

Konkurs plastyczny

Zuchy
I miejsce: Bartłomiej Komór
II miejsce: Oliwier Guziana
III miejsce: Małgorzata Aleksandrowicz
Wyróżnienia: Karol Rak

Harcerze i harcerze starsi
I miejsce: Zuzanna Korzela
II miejsce: Olga Barabasz
III miejsce: Kacper Łapeta
Wyróżnienia: Adrianna Nowak

Wędrownicy i instruktorzy
I miejsce: Martyna Płuciennik
II miejsce: Sylwia Mielczarek
III miejsce: nie przyznano

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *